Michelangelo jako značka bylo založeno již v roce 2004 s cílem nabídnout kompletní kadeřnické služby, originalní vlasový styling pro nevěsty a make-up pro širokou klientelu, včetně služeb pro módní přehlídky a fotografy.

Bohatou zkušeností, rozvojem a inspirací vzniklo v roce 2007 studio Michelangelo.
Prostor, kde v přátelském prostředí nabízíme profesionální služby i osobní přístup.

Za značkou Michelangelo stojí Michaela Mrvová.

Michaela Mrvová
Po ukončení klasického kadeřnického vzdělání v Hradci Králové (1994-1997) vystudovala Michaela vlasovou kosmetiku v Praze (1998 – 2000) a poté divadelní a filmové maskérství (2000-2002).
Poslední rok studia již získala také praxi v kadeřnickém salonu a následně odjela do Francie. Po návratu z Francie zakotvila v divadle Rokoko jako divadelní maskérka (2004-2006).
Zajímavá a pestrá divadelní práce Michaelu brzy přivedla k natáčení, filmovým u reklamním projektům, módním přehlídkám a fashion focení.
Od roku 2005 tak měla možnost pracovat pro přední reklamní i filmové produkce, časopisy, fotografy, modní návrhářky i svatební agentury.

Profesní zkušenosti, které dlouhodobě zahrnovaly jak péči o privátní klienty, tak práci na reklamních projektech, přehlídkách a foceních, přivedly Michaelu na myšlenku vlastního studia, kde by mohla i nadále rozvíjet svou kreativitu a zachovat si rozmanitost práce.
Podařilo se jí vybudovat prostor, kde spolu s několika kolegy, vytváří už několik let osobité střihy, slavnostní účesy i make-up pro nejrůznější příležitosti.